[recaptcha]

pon. - pt.: 9:00 – 17:00

Firma
Pracowania jest obecna na Krakowskim rynku od 2008 roku. Jesteśmy grupą młodych projektantów “otwartych” na nowe możliwości jakie stwarzają nam współczesne technologie. Od początku istnienia pracowni podstawowym profilem działalności było projektowanie domów energooszczędnych. Kilka lat pracy pozwoliło na zdobyć kontakty i doświadczenie niezbędnego do opracowania kompletnego projektu domu energooszczędnego a także dzięki współpracy ze sprawdzonymi firmami budowlanymi na jego realizację.

W swoim portfolio mamy domy wyposażone w wentylację mechaniczną z rekuperacją, ogrzewaniem opartym na pompie ciepła czy posadowione na płycie fundamentowej. Staramy się śledzić zmiany zachodzące na rynku budowlanym i wprowadzać najlepsze rozwiązania do naszych projektów. Oczywiście zdajemy sobie sprawę że poza techniczną sprawnością budynku ważne jest również to aby dom był funkcjonalny i estetyczny. Cechy te tak na prawdę nie stoją w sprzeczności z ideą energooszczędności. Cytując wybitnego architekta “Miesa van der Rohe ” mniej znaczy więcej ” Praca nad indywidualnymi projektami domów energooszczędny pozwoliła stworzyć katalog ekoTypowych projektów domów, które chcieliśmy udostępnić szerszemu gronu odbiorców-możecie się Państwo z nimi zapoznać na stronie internetowej www.ekotypowe.pl i ekoarchitekci.pl

W roku 2016 odbyłem szkolenie w Polskim Instytucie Budownictwa Pasywnego i uzyskałem tytuł Certyfikowanego projektanta domów pasywnych i przeszkolenie w zakresie pracy w programie do projektowania domów pasywnych PHPP. Szkolenie to pozwoliło na jeszcze lepsze poznanie tematu domów energooszczędnych i pasywnych, nawiązanie kontaktów z innymi projektantami, wykonawcami i kierownikami budów również zainteresowanych tą tematyką.  Stale staram się podnosić kompetencje zawodowe w dziedzinie szeroko pojętego projektowania. W tym roku odbyłem szkolenie z modelowania 3d w programie SketchUp Pro 2019 i V-Ray.

Dziesiątki zrealizowanych inwestycji to bogate doświadczenie które przekłada się na coraz bardziej dopracowane projekty. Razem z zespołem projektantów branżowych nie boimy się wymagających projektów. Z ostatnich realizowanych  tego typu projektów to dom na terenie z bardzo płytko występującą wodą gruntową – finalnie posadowiony na płycie fundamentowej z termoizolacją nad płytą. 

Zapraszam do współpracy. 

arch. Michał Papka 

Uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń od 2011 roku.

Nr uprawnień MPOiA 041/2011